آشپزی روز | آرشیو

روش تهیه قهوه ترک

قهوه ترک در واقع به روشی از دم کردن قهوه گفته می شود. برای دم کردن یک فنجان قهوه ترک باید خیلی حساس و با دقت باشید. تمامی کارهایی که انجام می دهید در طعم نهایی قهوه تان تاثیر گذار است.

مراغه شناسی| آرشیو

باغ شهر مراغه

شهرستان مراغه در جنوب استان آذربایجان شرقی در دامنه جنوب و جنوب غربی رشته کوه سهند واقع شده و بزرگترین شهر این استان پس از تبریز محسوب می شود. شهری که به دلیل برخورداری از پیشینه غنی تاریخی و فرهنگی، اثار متعددی از دوران های مختلف تاریخی را در خود جای داده و بافت تاریخی آن جزو ده شهر تاریخی و فرهنگی کشور است

رصدخانه مراغه

گنبد سرخ مراغه

صابون مراغه قدیمی ترین صابون سنتی كشور

راه آهن مراغه

مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

اعلام زمان پیش فروش خودروی پژو 2008

به گفته هاشم یکه زارع پژو 2008 هم اکنون در حال تولید بوده و این شرکت آمادگی لازم برای رونمایی و عرضه آن را به بازار دارد.

برنده اسکار به دزدی متهم شد

گری گلدمن فیلمنامه‌نویس کهنه‌کار آمریکایی مدعی شد که دیزنی با سرقت ایده او «زوتوپیا» را ساخته است.

نکات ضروری برای استفاده از عطر

عطر، ادکلن، اسپری و انواع محصولات خوشبو کننده، در سبد خرید هر ایرانی خوش ذوق وجود دارد، اما با توجه به قیمت زیاد هر بطری اصل آن، راه کارهایی برای استفاده ی بیشتر و بهینه ی این محصول وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

اگر یخ های زمین آب شود چه اتفاقی می افتد؟!

همه چیز در دنیا تغییر می کند و با گذشت زمان متحول می شود، آیا ممکن است شکل زمین نیز دستخوش تغییر شود؟! حتی ممکن است برخی جزیره ها و مناطق ساحلی کاملا زیر آب فرو بروند؛ برای نمونه، ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل ذوب شدن یخ های سطح زمین و پدیده گرمایش جهانی در معرض فرو رفتن زیر آب خواهد بود.

بلاهایی که خواب ناکافی بر سرمان می آورد

برخی بر این باورند که ۸ ساعت خواب روزانه کافی است و برخی نیز ادعا می کنند که ۶ ساعت برای بدن آن ها کفایت می کند. یک خانم ۴۶ ساله از انگلیس برای انجام آزمایش نتایج محرومیت از خواب داوطلب شد.محققان ابتدا با اسکن صورت وی، پوست صورت او را بررسی کردند...